Skip to content Skip to footer

Portal Vinçler

Portal vinçler genellikle açık alanlarda, kapalı sahaya ihtiyaç duyulmayan yerlerde kullanıldığı gibi kapalı saha içinde de kullanılabilir. Tersaneler, haddehaneler, demir çelik sektörüne hizmet eden işletmeler, stok alanları, mermerciler, makina imalatındaki endüstriyel tesisler, ve yük kaldırmaya ihtiyacı olan her işletmede kullanılabilecek Portal Vincin Tasarımı, mühendisliği imalatı ve her türlü teknik servisi bizim işimizdir. Portal vinçler açık saha vinci yada Dış Vinç olarak geçse de kapalı sahalarda yapılan uygulamaları da mevcuttur.

ClientClient nameYear2023AuthorAuthor nameShare

Portal vinçler genellikle açık alanlarda, kapalı sahaya ihtiyaç duyulmayan yerlerde kullanıldığı gibi kapalı saha içinde de kullanılabilir. Tersaneler, haddehaneler, demir çelik sektörüne hizmet eden işletmeler, stok alanları, mermerciler, makina imalatındaki endüstriyel tesisler, ve yük kaldırmaya ihtiyacı olan her işletmede kullanılabilecek Portal Vincin Tasarımı, mühendisliği imalatı ve her türlü teknik servisi bizim işimizdir. Portal vinçler açık saha vinci yada Dış Vinç olarak geçse de kapalı sahalarda yapılan uygulamaları da mevcuttur.

ARNİKON Mühendislik, ARGE çalışmaları sonucu ileri üretim teknolojileri ve prosesleri ile DIN NormlarıFEM standartları gibi kriterlere uygun , sağ/sol çıkıntılı yada çıkıntısız (portafo) olarak Tek Kiriş Çift Kiriş ve Yarı Portal olmak üzere üç çesit Portal Vinç modelini imal etmektedir.

Portal vinçler hakkında merak ettikleriniz ve çok daha fazlası için www.arnikon.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

Bir ARNİKON Markası

Bir ARNİKON Markası

İletişim

Büyükkayacık OSB Mah. 3. Organize Sanayi Bölgesi 15. Sokak No:9 42160 Selçuklu / KONYA – TÜRKİYE

Haber Grubumuza Üye Olun

© KULEKON 2024. Tüm Hakları Saklıdır