Skip to content Skip to footer

Gezer Vinçler

GEZER VİNÇLER,(Tavan Vinçler) , endüstriyel yükleri kaldırma, istifleme ve taşıma operasyonlarında pratik ve teknolojik kullanım sunmakla beraber güvenilir ve ekonomik bir çözümdür. Makine imalatı, demir çelik ve haddehaneler, hidroelektrik ve termik güç santralleri, madenler, limanlar, nakliyecilik sektörü Gezer köprülü raylı tavan vinçleri için başlıca kullanım alanlarıdır.

ClientClient nameYear2023AuthorAuthor nameShare

GEZER VİNÇLER,(Tavan Vinçler) endüstriyel yükleri kaldırma, istifleme ve taşıma operasyonlarında pratik ve teknolojik kullanım sunmakla beraber güvenilir ve ekonomik bir çözümdür. Makine imalatı, demir çelik ve haddehaneler, hidroelektrik ve termik güç santralleri, madenler, limanlar, nakliyecilik sektörü Gezer köprülü raylı tavan vinçleri için başlıca kullanım alanlarıdır.

Gezer köprülü vinçler sanayi ve endüstri sektöründeki kaldırma, taşıma ve istifleme işlerine çözüm üretmek üzere sınırsız türevlere sahiptir. Portal vinçlerde olduğu gibi Çift kiriş köprülü ve Tek kiriş köprülü standart tavan vinçleri en çok kullanılan çeşitler olup diğer çeşitleri genellikle bu ikisinin türevleridir. Gezer köprülü vinçlerin tüm çeşitlerinde FEM standartları ve DIN normları tasarımdan imalat, montajdan servise Arnikon Markası olarak temel taşımızdır. Tüm Gezer Vinç köprüleri ile yürütme ve kaldırma gruplarının dinamik ve statik analizleri yapılıp optimize edilmiştir.

Gezer vinç hakkında merak ettikleriniz ve çok daha fazlası için www.arnikon.com.tr ziyaret ediniz.

Bir ARNİKON Markası

Bir ARNİKON Markası

İletişim

Büyükkayacık OSB Mah. 3. Organize Sanayi Bölgesi 15. Sokak No:9 42160 Selçuklu / KONYA – TÜRKİYE

Haber Grubumuza Üye Olun

© KULEKON 2024. Tüm Hakları Saklıdır